Znajdujesz się tutaj: biznesturystyka.pl > Kredyt dla młodych > Kredyty studenckie

Innowacyjna Gospodarka – dotacja

Jak wiadomo, dokładnie 2 października 2007 roku komisarz do spraw polityki regionalnej – Danuta Hübner podpisała decyzję Komisji Europejskiej, która przyjęła do realizacji Program Innowacyjna Gospodarka. Natomiast 30 października 2007 roku Rada Ministrów przyjęła właśnie uchwałę w sprawie przyjęcia owego Programu Innowacyjna Gospodarka.
Program miał trwać w latach 2007-2013. Zatem jest to jego właściwie ostatni rok. Program te zakładał odpowiednie cele, gdzie jego głównym celem był rozwój polskiej gospodarki w oparciu o innowacyjne przedsiębiorstwa. I ten właśnie cel miał zostać osiągnięty, poprzez rozwijanie i wykorzystywanie trochę mniejszych celów takich jak: zwiększenie innowacyjnych przedsiębiorstw, wzrost konkurencyjności polskiej nauki, zwiększenie udziału innowacyjnych produktów polskiej gospodarki w rynku międzynarodowym, zwiększenie roli nauki w rozwoju gospodarczym, wzrost wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych w gospodarce, a także tworzenie trwałych i lepszych miejsc pracy.
Na chwilę obecną termin w jakim Program Innowacyjna Gospodarka, dobiega końca. Dlatego też każdy z was powinien sam chyba ocenić w jakim stopniu właściwie się spisał ten właśnie program.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.