Znajdujesz się tutaj: biznesturystyka.pl > Podatki > Podatek od zakupionego samochodu

Konto pocztowe

Wielu z nas potrzebuje jakiegoś konta. Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Bowiem każdy musi odbierać gdzieś wypłatę, czy tez chce po prostu odkładać pieniądze i oszczędzać. Dlatego właśnie od niedawna Poczta Polska założyła swój własny bank. Posiadają oni kont oszczędnościowe.
Takie konta na poczcie dają naprawdę wiele. Obecnie trzymane pieniądze na takim właśnie koncie procentują praktycznie każdego miesiąca. Konto na poczcie jest o tyle dobrym rozwiązaniem, że przysługuje nam jedna wypłata miesięcznie i nie tracimy przy tym oprocentowania, a procent nadal rośnie od pozostałej na koncie sumy. Zatem jedna wypłata w miesiącu jest darmowa. Prowadzenie takiego konta jest całkowicie bezpłatne jak do tej pory. Jednak już od września bieżącego roku mają nastąpić pewne zmiany. Mianowicie od każdego konta będzie pobierana prowizja w wysokości 5zł. Wciąż nie jest to dużo, a daje nam naprawdę wiele możliwości oraz zalet. Dlatego właśnie bardzo wiele osób decyduje się na akie właśnie konto. Również jeżeli wyrazimy taką chęć oraz wyrazimy zgodę, to otrzymamy login, hasło oraz tokeny i możemy swoim kontem zarządzać przez Internet. Gdzie również wszystko dostępne jest przez 24 godziny na dobę. Dlatego praktycznie o każdej porze możemy sprawdzić stan naszego konta lub zapłacić za rachunki, czy też zakupy o każdej porze dnia i nocy. Przelewy kosztują tutaj 10zł.
Podsumowując, zakładając konto na poczcie otrzymujemy jedną darmową wypłatę pieniędzy miesięcznie, bez utraty oprocentowania, mamy dostęp do naszego konta przez Internet przez cała dobę, a także możemy wpłacać pieniądze przez praktycznie cały miesiąc i nie tracimy naszych odsetek.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.