Znajdujesz się tutaj: biznesturystyka.pl > Kredyt > Kredyt bankowy pod hipotekę

Konto SuperOszczędnościowe

Każdy z nas czasem czuje potrzebę oszczędzania. Jednak jeśli już zaczynamy oszczędzać, to chcemy również by pieniądze rosły nam jak najwięcej. Dlatego często szukamy różnych rozwiązań i przeglądamy wiele ofert. Od niedawna powstało coś takiego jak konto SuperOszczędnościowe. Jest to konto, na którym mamy znacznie większe oprocentowanie.
Konto to zostało stworzone specjalnie dla osób, które są zainteresowane znacznie wyższym niż przeciętne oprocentowaniem. Takie konto posiada oczywiście swoje zalety. Przede wszystkim mamy tutaj wyższe oprocentowanie niż na zwykłym koncie oszczędnościowym. Wszystko oczywiście zależy od banku, jednak najczęściej jest to 4% w skali roku dla środków poniżej 30 000zł, natomiast dla środków powyżej tej sumy jest to oprocentowanie zmienne 1,5%. No i kolejną zaletą takiego konta jest również stały dostęp do naszych środków przez wszelkie rodzaje urządzeń – telefon, Internet, a także w oddziale. Warto również wiedzieć, że przy wypłacie środków tracimy odsetki za miesiąc, w którym wypłacamy pieniądze, a także pierwsza wypłata gotówki i pierwszy przelew w miesiącu ze wszystkich kont SuperOszczędnościowych, jest bez opłat. Natomiast za kolejne wypłaty lub przelewy naliczana jest opłata w wysokości, poniżej 10zł.
Dlatego jeśli chcecie więcej zarabiać na swoich oszczędnościach, to konto SuperOszczędnościowe, z całą pewnością okaże się dobrym rozwiązaniem. A przede wszystkim będziecie z niego naprawdę zadowoleni.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.